• PSZCZÓŁKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ ZIEMI

26.04.2024 21:56
      22 KWIETNIA NASZA PLANETA ZIEMIA MIAŁA SWOJE ŚWIĘTO. PSZCZÓŁKI POSTANOWIŁY UCZCIĆ TEN DZIEŃ WYCIECZKĄ DO NADLEŚNICTWA SARNAKI. DZIECI SPĘDZIŁY TAM CZAS W PIĘKNYM PARKU, POZNAŁY MIESZKAŃCÓW LASU PODCZAS PRZYGOTOWANEJ PRZEZ LEŚNIKÓW PREZENTACJI, OBEJRZAŁY EKSPONATY DZIKICH ZWIERZĄT. TO BYŁ NAPRAWDĘ UDANY DZIEŃ!!!!
    • PSZCZÓŁKI CZEKAJĄ NA WIELKANOC

30.03.2024 09:51
      OSTATNI TYDZIEŃ UPŁYNĄŁ W GRUPIE PSZCZÓŁEK POD ZNAKIEM ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. DZIECI WYKONYWAŁY KARTY Z ŻYCZENIAMI, SIAŁY OWIES, ROBIŁY PALMY, KODOWAŁY ŚWIĄTECZNE SYMBOLE. W PIĄTEK ODWIEDZIŁ JE NAWET WIELKANOCNY ZAJĄC. ŚWIĘTA TO WSPANIAŁY CZAS!!!!!
    • UZDOLNIONE PSZCZÓŁKI

29.03.2024 18:38
        21 i 23 MARCA ODBYŁA SIĘ IV EDYCJA WOJEWODZKIEGO PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ PIKTOGRAMY 2024. TEMATEM TEGOROCZNYCH WYSTĄPIEŃ BYŁA PRZYJAŹŃ. NASZE PRZEDSZKOLE NAJLICZNIEJ REPREZENTOWAŁY DZIECI Z GRUPY PSZCZÓŁKI: ANIA SYWNO, LAURA PIOTROWSKA I MIKOŁAJ JURCZUK. GRATULUJEMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM CHĘCI, WYTRWAŁOŚCI I ODWAGI!!!!!!
    • DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

24.03.2024 21:49
      DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI
      21 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa, Pszczółki dzień przed obchodzonym świętem włączyły się w akcję kolorowych skarpetek, która jest symbolem tego święta. Film i prezentacja pomogly zrozumieć czym charakteryzują się osoby z dodatkowym chromosomem i z jakimi trudnościami muszą się zmagać. Jednogłośnie stwierdzili, że każdy jest WYJATKOWY i WAZNY bez względu na wygląd i stan zdrowia. Podczas tego dnia do zajęć wykorzystywano różnorodne skarpetki 😊

• Program ,,Dziel się uśmiechem"

24.03.2024 21:29

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków, dlatego też w bieżącym roku szkolnym w naszej grupie realizowany jest program ,,Dziel się uśmiechem". Podczas zajęć dzieci zapoznały się z prawidłowym myciem zębów, utrwalały wiedzę dotyczącą dbania o jamę ustną.