• Kto Ty jesteś?-Polak mały

30.04.2024 19:06
      Majowe święta to temat przewodni, który towarzyszył nam przez ostatni tydzień. Barwy biało-czerwone i symbole narodowe Słoneczka mają w jednym paluszku. Poznały również w związku z tą tematyką flagi europejskie, herby miast polskich i stworzyły wspaniałe prace plastyczne o Polsce i symbolach narodowych.
    • U Słoneczek wiosennie

12.04.2024 18:41
      Przyszła do nas piękna WIOSNA,
      wielką radość nam przyniosła!

• Kogo zawiadomić gdy stał się wypadek?

08.04.2024 11:07
      Dzieci z grupy Słoneczek wiedzą już kim zostaną gdy dorosną :)
      Marzą o tym, aby służyć pomocą drugiemu człowiekowi, by ratować życie innym :)
      Po przeprowadzonych zajęciach dzieci znają już numery alarmowe a także wiedzą co robić gdy dzieciom zagraża niebezpieczeństwo. Tematyka standardów ochrony małoletnich została przedstawiona dzieciom w postaci historyjek obrazkowych.
    • SKĄD SIĘ BIORĄ PRODUKTY EKOLOGICZNE?

06.04.2024 13:00
      Słoneczka cały rok zajmują się tematem produktów ekologicznych. W ostatnich dniach omawialiśmy tematykę produktów takich jak : jajka, produkty mleczne oraz produkty mięsne.
      Aby zdrowym być, należy zdrowo się odżywiać zgodnie z piramidą zdrowego żywienia. Przedszkolaki wiedzą już, czym się charakteryzują produkty ekologiczne i na co zwracać uwagę
      kupując je w sklepie :)