Aktualności
Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola naszych wspaniałych sześciolatków z grupy 🦔 Jeżyki. 🎓❤️ Był to wyjątkowy dzień pełen pięknych wierszy, wzruszających piosenek, radosnych tańców oraz niezapomnianych chwil. Nie zabrakło uśmiechów, ale także łez wzruszenia i wielu emocji, które na długo pozostaną w naszej pamięci. 🥹💐 Drogie Jeżyki – dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za Waszą radość, ciekawość świata i każdy uśmiech. Życzymy Wam, aby szkoła była miejscem pełnym sukcesów, nowych przyjaźni i pięknych przygód. 📚🍀 Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że poradzicie sobie wspaniale na nowym etapie swojej edukacyjnej drogi. Powodzenia! ❤️🎒 Do zobaczenia! 🌷
- 6
Pożegnanie Przedszkola – Grupa 6-latków „Kreciki”
Grupa Kreciki oficjalnie pożegnała przedszkole i zakończyła ważny etap swojej dziecięcej przygody. Podczas uroczystości nie zabrakło pięknych emocji. Dzieci zaprezentowały wzruszające piosenki, recytowały wiersze.Szczególnym momentem był dostojny polonez, który wywołał uśmiechy, ale i łzy wzruszenia wśród zgromadzonych gości. Szczególne podziękowania składamy także Rodzicom za współpracę, wsparcie i zaufanie, jakim obdarzali nas przez wszystkie lata wspólnej przedszkolnej drogi. Drogie Kreciki! Życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów na nowym etapie edukacji szkolnej. Niech szkolna przygoda będzie pełna radości, nowych przyjaźni i spełnionych marzeń. Tego życzą Wam Panie: Jola, Agata, Kamila i Justyna.
24
Delfinki na małej-wielkiej scenie! :)
Nasze dzielne Delfinki miały przyjemność wziąć udział w II Podlaskim Święcie Sera Camembert i Święcie Ryb. Z ogromną radością zaprezentowały przygotowany występ, zabierając publiczność w niezwykłą podróż do Francji. Pogoda dopisała, atmosfera była fantastyczna, a gorące brawa i uśmiechy widzów sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami – organizatorom, rodzicom, gościom oraz naszym wspaniałym przedszkolakom. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania i występu za rok! Merci i do zobaczenia!
4
Pożegnanie naszych Kochanych Pszczółek
Trudno uwierzyć, że minęły już 4 lata od chwili, gdy po raz pierwszy przekroczyliście próg przedszkola. Dziś żegnamy Was z dumą, radością i wzruszeniem, gotowych na nową szkolną przygodę. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, uśmiechy , zabawy , przyjaźnie i wszystkie piękne wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze. Dziękujemy również Rodzicom za zaufanie, życzliwość i współpracę. Kochane Pszczółki, życzymy Wam odwagi , wielu sukcesów , wspaniałych przyjaźni i spełnienia marzeń . Rozwijajcie skrzydła i lećcie śmiało w świat! Z ogromnym wzruszeniem żegnają Was ciocie: Gabrysia, Monika, Ania i Asia.
Fotorelacja Pana Mateusza: https://mateusz-rychlik-fotografia-yu.photonesto.com/g/pszczolki hasło: zakonczenie
Dziękujemy!9
🎓💙 Pożegnanie sześciolatów! 🎓💙
Dziś nasze Delfinki w wyjątkowy sposób pożegnały starszych kolegów i koleżanki, którzy już wkrótce rozpoczną nową przygodę w szkole. Nie zabrakło serdecznych życzeń oraz pięknych występów przygotowanych specjalnie dla sześciolatków. 🎶🌷📚✏️ Życzymy naszym Absolwentom wielu sukcesów, radości z odkrywania świata, wspaniałych przyjaźni i samych pogodnych dni w szkolnych ławkach. 🌈😊🍀 Powodzenia na nowej drodze! Będziemy o Was pamiętać! 💕
13
🎭"Anna Jabłonowska zaprasza" 🎭
Z okazji Dnia Dziecka wolontariusze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siemiatyczach przygotowali wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych – teatrzyk kukiełkowy! Dzieci z grup Pszczółki i Muchomorki mogły obejrzeć wyjątkowy spektakl pt. "Anna Jabłonowska zaprasza". Kolorowe kukiełki, ciekawa historia i mnóstwo emocji sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Było trochę śmiechu, trochę zadumy i dużo radości ze wspólnego przeżywania teatralnej przygody. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym pięknym wydarzeniu.
🎈Misja specjalna - DZIEŃ DZIECKA! 😊❤️
🎈 Pięknego Dnia Dziecka dla wszystkich Dzieci – tych małych i tych trochę większych! 😊❤️
Dzień Strażnika Lasów
Z okazji Dnia Strażnika Lasu dzieci przygotowały i wręczyły laurkę przedstawicielowi Nadleśnictwo Nurzec, wyrażając wdzięczność za codzienną troskę o las, bezpieczeństwo i przyrodę. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Wakacje w Przedszkolu
KARTY ZGŁOSZENIOWE NA PÓŁKOLONIE
MOŻNA SKŁADAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE
OD TERMINU ROZPOCZĘCIA REKRUTACJI
TJ: 08.06-12.06.2026rKARTA NA PÓŁKOLONIE LETNIE 2026r SIERPIEŃ
🌞 „Najlepsza Drużyna – Rodzina” – za nami! 🎈
To było wyjątkowe popołudnie pełne uśmiechu, sportowych zmagań i wspólnie spędzonych chwil 💛 Festyn Przedszkolny upłynął w radosnej, rodzinnej atmosferze, a pogoda dopisała nam idealnie ☀️Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w maratonie, pokazując sportowego ducha i wielką energię 🏃♀️🏃♂️ Nie zabrakło również pięknych i wzruszających momentów — przedszkolaki wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie przygotowane laurki z okazji ich święta ❤️Na dzieci czekały także upominki z okazji Dnia Dziecka, które wywołały wiele radości i uśmiechów 🎁 Była strefa smakosza, mnóstwo atrakcji i przede wszystkim — wspólnie spędzony czas, który zostanie z nami na długo. Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom i osobom zaangażowanym w organizację za obecność, uśmiech i stworzenie tak cudownej atmosfery. To był naprawdę piękny dzień! 💛🌿
157