• Rodzinny dzień Szymona U. :)

17.05.2023 17:41
      Podczas tygodnia Szymona U. gościliśmy rodziców oraz starszą siostrę naszego kolegi. Wspólnie zrobiliśmy pyszne owocowe szaszłyki, kolorowaliśmy nasze ulubione kolorowanki oraz wzięliśmy udział w wielku zabawach ruchowych i plastycznych przygotowanych przez Julię - siostrę Szymona. Dziękujemy!

• Tydzień Zosi R. - Muchomorki

15.05.2023 08:30
      Moja krew ma moc? oczywiście, że tak. Muchomorki po spotkaniu z mamą Zosi są już o tym przekonane. Mama Zosi w trakcie wizyty w naszym przedszkolu dokładnie wyjaśniła wszystkim Muchomorkom jak ważna jest krew w naszym organizmie i dlaczego musimy ja badać. Kiedy wszystko zostało wyjaśnione i podbieranie krwi przestało być takie strasznewink wspólnie wykonaliśmy cudowne kolorowe motyle.

• Wycieczka do Straży Pożarnej - Muchomorki

08.05.2023 21:34
      Pierwsi na miejscu,
      choćby szmat był drogi.