• Dzień Zdrowego Śniadania

28.11.2023 22:30
      Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci maja energię do nauki i zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dnia 28 listopada w naszym przedszkolu odbył się Dzień Zdrowego Śniadania. Rano dzieci przypomniały sobie o zdrowym odżywianiu, a następnie wspólnie z dziećmi z całego przedszkola zjadły zdrowe śniadanie. Na koniec obejrzały scenkę pt. ,,Piramida zdrowego żywienia” w wykonaniu dzieci z grupy ,,Słoneczka”.
    • Dzień Misia

26.11.2023 21:38
      ,,ŚWIĘTO  PLUSZOWEGO  MISIA W MUCHOMORKACH”
      Dzień 24 listopada był dla przedszkolaków wyjątkowym dniem. Święto najbardziej ulubionej zabawki –MISIA. Do przedszkola w tym dniu stawiły się niedźwiadki malutkie ,średnie, wielkie  i te całkiem ogromne. W naszej grupie ,,Muchomorki” czytaliśmy książeczki o misiach, kolorowaliśmy misie, bawiliśmy się, tańczyliśmy, odpoczywaliśmy z misiami. Były bajki piosenki tylko o misiach. Atmosfera tego dnia była szczególnie wyjątkowa, bo cieplutka i ,,pluszowo-misiowa”.

• Dzień Praw Dziecka i Dzień Misia

26.11.2023 09:23
      W minionym tygodniu obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka oraz Dzień Misia. Poznaliśmy swoje prawa oraz nauczyliśmy się ich przestrzegać. Wykonalismy symboliczne plakaty oraz stworzyliśmy tablicę ze zbiorem praw. W Dniu Misia mogliśmy przynieść do przedszkola ulubionego pluszaka. Oprócz tego wykonaliśmy misie według własnego pomysłu. Doskonaliliśmy przy tym umiejętność posługiwania się nożyczkami. To byl pracowity tydzień. :)

• Patriotyczny poczęstunek :)

12.11.2023 09:50
      Zadaniem Muchomorków było przygotowanie poczęstunku dla gości zaproszonych na nasz piątkowy występ. Wspólnie udekorowaliśmy babeczki, które uświetniły słodki stół. Nasze biało - czerwone muffinki prezentowały się naprawdę okazale.

• Piękne stroje, kolorowe...

06.11.2023 18:27
      Kilka zdjęć z bajkowego dnia. :)