• 8 marca w Muchomorkach

10.03.2024 14:39
      Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet zarówno tych dużych jak i małych. Ósmego marca, w naszej grupie Muchomorki odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od rana. W tym szczególnym dniu wszystkie nasze małe kobietki otrzymały serdeczne życzenia i kwiaty od kolegów . Wisienką na torcie był występ kolegów z grupy z piosenką ,,Dzień kobiet” . Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Nasza grupa przygotowała też występ dla wszystkich Pań , które pracują w naszym przedszkolu. Wierszem, piosenką, tańcem, laurką i kwiatkiem dzieci obdarowały wszystkie panie. To był naprawdę radosny dzień. Szkoda, że ósmy marca jest tylko raz w roku.
    • Muchomorki poznają kosmos

07.03.2024 22:41
      W tym tygodniu rozmawialiśmy o Kosmosie. To bardzo ciekawy temat, który fascynuje dzieci. W trakcie zajęć dydaktycznych poznaliśmy pojęcia: ,,Kosmos”, ,,Układ słoneczny”, ,,Planety”. Zapoznaliśmy się ze sprzętami do obserwowania i badania kosmosu oraz zawodami(astronom, astronauta).Poszerzyliśmy wiedzę na temat ruchu planet wokół Słońca. Wykonaliśmy pracę plastyczną -rakietę. Ten tydzień był po prostu kosmiczny.

• Kocie mozaiki

17.02.2024 15:58
      17 lutego obchodzimy Dzień Kota. Z tej okazji dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o życiu kotów. Poznaliśmy różne rasy kotów oraz przypomnieliśmy zachowania typowe dla tych zwierząt. Wykonaliśmy również kocie mozaiki. Doskonaliliśmy umiejętność posługiwania się nożyczkami oraz dbanie o estetykę pracy.

• Walentynki w Muchomorkach

17.02.2024 15:53

Dla ciebie kwiatuszek,

sześć małych serduszek,

jeszcze cztery robaczki

i trzy słodkie buziaczki.

• Dzień Babci i Dziadka w Muchomorkach

04.02.2024 11:10
      Kochana babciu, kochany dziadku, dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!